خط مشی کیفیت

شرکت مینا سرنگ رودسر در سال 1379 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع سرنگ یکبار مصرف پزشکی آغاز نمود . این شرکت با بکارگیری فناوری روز تولید محصولات پزشکی و با استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب با همت و تلاش مدیران و همیاری پرسنل زحمتکش خود در بخش های مختلف توانسته است انواع سرنگ یکبارمصرف پزشکی با کیفیت بسیار بالا و با نام تجاری مینا سرنگ را روانه بازار کند و حتی نیم نگاهی هم به بازارهای مصرف خارج از کشور داشته باشد.طراحی زیبای بسته بندی ، تحویل سریع و به موقع سفارشات ، تمامی این ویژگی ها در کنار متناسب بودن قیمت آن ، از سرنگ مینا ، سرنگی متفاوت و منحصر به فرد در سطح جامعه پزشکی کشور ساخته است .
مدیریت شرکت مینا سرنگ ، با تعهد به پیروی از کلیه الزامات قابل کاربرد در سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ISO13485:2016 و حفظ اثربخشی این سیستم ، بر آن است تا با ارائه خدمات بموقع و مطابق نیاز و انتظار مشتریان ، نقش موثری در بهبود کیفیت خدمات سلامت کشورمان ایفا نموده و اصول خط مشی خود را که در ذیل به آن اشاره شده همواره در سراسر سازمان جاری نماید . از این رو از کلیه کارکنان محترم شرکت تقاضا دارد که در جهت نگهداری اثر بخش سیستم مدیریت کیفیت شرکت ، تمامی تلاش خود را به کار بندد.
  •  افزایش میزان تولید
  •  افزایش کیفیت محصولات و بالا بردن توان رقابتی با محصولات خارجی
  •  آموزش پرسنل و افزایش مهارت های عملی و تجربی و آکادمیک
درانتها ، مدیریت شرکت مینا سرنگ متعهد می گردد این خط مشی را از تاریخ تصویب ، به منظور حفظ تناسب بصورت سالیانه بازنگری نماید.

با آرزوی تحقق اهداف عالی شرکت
مدیریت شرکت مینا سرنگ© 2022 تمام حقوق این سایت برای شرکت مینا سرنگ محفوظ است | طراحی شده : شرکت مهیانت شمال